Czas na dawanie prezentów? Czy planowania wakacji? Można to zrobić jednocześnie!

Czas dawania prezentów może być jednocześnie czasem planowania. Dlaczego nie obdarować swoich najbliższych czymś, co nie może ozdobić choinki? I dlaczego nie mógłby to być po prostu magiczny Mljet?

Oprócz tego, że jest najbardziej na południe i wschód wysuniętą, większą chorwacką wyspą, Mljet jest także domem najstarszego parku narodowego na Adriatyku. Kryją się na niej również dwa jeziora oraz wysepka. Według legendy nimfa Kalipso więziła na wyspie Odyseusza aż 7 lat po rozbiciu jego statku, w jaskini która nazywa się Jaskinia Odyseusza. Czy może być coś bardziej magicznego?

Bogactwo endemicznych gatunków roślin, wyjątkowa oferta gastronomiczna oraz przepiękny krajobraz to elementy, które zostawiaj turystów bez tchu i zapraszają do ponownego przyjazdu. Musicie tylko wybrać typ zakwaterowania opowiedni na Waszą wymarzoną mljetską przygodę.

Wycieczka na Mljet
Z Dubrownika lub Splitu

Jeżeli Święta planujecie spędzić w Dubrowniku lub Splicie, zachęcamy abyście do zaplanowanych aktywności dodali także wycieczkę na Mljet. Byłaby szkoda przegapić okazję zakochana się w tej cudownej wyspie jeszcze w 2017 r.


Oferta Dubrownik
Opłaci się wybrać Adriatic.hr
Refundacja kosztów

Jeszcze tylko trzy tygodnie! Jeżeli zarezerwujecie prywatne zakwaterowanie na Adriatyku do 31.12.2017, Adriatic.hr zwróci Wam 100% kosztów paliwa i autostrad. Regulamin zwrotu kosztów przeczytacie tutaj.


Wszystkie korzyści
Apartamenty Domy Pokoje Studia